Let op: dit is een dagvers product. Wij laten deze Berliner bollen uitsluitend op bestelling binnenkomen, zodat u een zo vers mogelijk product ontvangt. Hierbij houden wij rekening met de versheid en de resterende houdbaarheid (THT) bij levering. Minimale afname = 20 stuks.
De Berliner bol van Ashok is een zoete bakkerijtraktatie voor bij de koffie, tijdens een gezellige theepauze of als tussendoortje. Serveer hem op een gebaksbordje of bied hem aan als lekkernij om mee te nemen. Een toegankelijke aanvulling op het assortiment voor klanten die graag iets lekkers bij hun warme drank kiezen.
Voor toko’s, levensmiddelenwinkels, lunchrooms en cateringbedrijven biedt deze Berliner bol mogelijkheden voor zowel losse verkoop als het verzorgen van koffiemomenten en bijeenkomsten. Doordat wij het product speciaal op bestelling laten binnenkomen, stemmen wij de aanvoer af op uw bestelling en staat versheid voorop.
De Ashok Berliner bol is verkrijgbaar per stuk, met 40 stuks per doos.